• Detail firmy

BP Centrum, v.o.s.

Základní popis

Prodej a servis čtyřkolek značek Arctic Cat, TGB a Access Motor, dále běžných, speciálních, stavebních či koňských přívěsů a skútrů.

Adresa

Arnultovice - Lipová 828
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22799737

Výrobky, činnosti

Servis

- přívěsů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bpcentrum.cz
WWW: www.bpcentrum.cz

Kontaktní osoba

Petr Pešek - Jednatel

Mobil: +420 608 884 506

Ing. Pavel Bureš - Jednatel

Mobil: +420 603 845 751
Další firmy v oboru

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

PPHU LIDER Marcin Łuczak

Tam byl rozdělen do tří zón: Zóna MKMRP - kde najdete stav všech druhů dobrot pro klubové MKMRP. Zone hunchbacks - Milovníci gadget VW Beetle, okurka a Co. Zóna Road záchrana - oddaný miniaplikace pro silniční záchranu.