• Detail firmy

Božetěch Kraus

Základní popis

Prodáváme veškerý stavební materiál. Nabízíme okna, dveře, barvy, zámkové dlažby, stavební hmoty a další.

Adresa

Bečvářova 701
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43354289

Výrobky, činnosti

Prodáváme veškerý stavební materiál.

Nabízíme okna, dveře, barvy, zámkové dlažby, stavební hmoty a další.

Kontaktní údaje

Telefon: 371 522 005
Mobil: 723 806 066
E-mail: stavebniny@krausstavebiny.cz
WWW: www.krausstavebniny.cz

Kontaktní osoba

Božetěch Kraus . - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

PALIVA Stříbro, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je prodej pevných paliv. Dodáváme uhlí, brikety a palivové tvrdé i měkké dřevo, včetně řezání a štípaní dřeva. Dále se zabýváme prodejem štěrků a písků. Zajišťujeme autodopravu a skládání materiálu pásovým dopravníkem. Zboží připravíme dle individuálních požadavků zákazníka.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.