• Detail firmy

Božena Popelková

Základní popis

Nabídka kosmetického poradenství, svatebního a společenského líčení, proměn s kadeřnicí, líčení a péče o pleť. Pořádáme kurzy líčení.

Adresa

Pod kopcem 13
687 65 Strání

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75221276

Výrobky, činnosti

Kosmetické poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 653 328
WWW: www.bozenapopelkova.wbs.cz

Kontaktní osoba

Božena Popelková - Majitel

E-mail: bozena.popelkova@iol.cz
Další firmy v oboru

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.