• Detail firmy

BOTASERVIS s.r.o.

Základní popis

Prodejna obuvnických materiálů, nářadí a strojů pro opraváře obuvi a malé výrobní závody. Činnost firmy není jen prodej obuvnického materiálu, ale i prodej obuvnických strojů jak nových, tak i repasovaných a zřizování nových opraven.

Adresa

Tiskařská 599/12
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26886766
DIČ:  CZ26886766

Výrobky, činnosti

Obuvnické nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 454 404
Mobil: +420 603 568 502
E-mail: botaservis@botaservis.cz
WWW: www.botaservis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Hába - Jednatel

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Sergo Oganesyan

Provozujeme Opravnu obuvi v Praze 2. Opravujeme obuv, kožené a brašnářské výrobky. Nabízíme rovněž krejčovské služby - upravujeme a opravujeme oděvy. Drobné opravy provádíme na počkání. Prodáváme rovněž kosmetiku na kůži a semiš.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.