• Detail firmy

BOSS ALFA, s.r.o.

Základní popis

Pátrací a střežící služby, výcvik sebeobrany

Adresa

Hajany 33
664 43 Želešice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49193414

Výrobky, činnosti

Ochrana osob

Nabízíme bezpečnostní a strážící služby - pro klientelu i doprovod na obchodní jednání a pod.

Kontaktní údaje

E-mail: bossalfa@email.cz
WWW: www.bossalfa.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Maršálková - Jednatel

Mobil: +420 604 794 331

Miroslav Slavík

Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.