• Detail firmy

BOSPOR spol. s r.o.

Základní popis

Ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích. Možnost přistýlky, TV, internet, pokoje s vlastním sociálním zařízením. Penzion s vyhlídkovou restaurací je vybudován v bývalé vodárenské věži. Penzion je součástí areálu aquacentra, sauna, solárium, masáže.

Adresa

Koperníkova 1215
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26815982
DIČ:  CZ26815982

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích. Možnost přistýlky, TV, internet, pokoje s vlastním sociálním zařízením. Penzion s vyhlídkovou restaurací.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 707 780
E-mail: vorac.jaromir@bospor.info
WWW: www.mesto-bohumin.cz
WWW: www.bospor.info

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Voráč - Generální ředitel

Telefon: 777 707 780
E-mail: vorac.jaromir@bospor.info

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.