• Detail firmy

BOSCO Moravia, s.r.o.

Základní popis

Firma provádí montáže a montuje minerální podhledy, sádrokartony, stavby příček, předsazených stěn, rekonstrukce bytových jader a podkroví včetně uložení tepelných izolací. Dále realizujeme odhlučnění stropů a stěn interiérů bytů, kanceláří a firem.

Adresa

tř. gen. Janouška 2854/2
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28569504

Výrobky, činnosti

Firma provádí montáže a montuje minerální podhledy

Sádrokartony, stavby příček, předsazených stěn, rekonstrukce bytových jader a podkroví včetně uložení tepelných izolací.

Kontaktní osoba

David Přikryl - Jednatel

Mobil: 604 308 624
Fax: 581 200 367
E-mail: stavby@bosco-prerov.cz
WWW: www.bosco-moravia.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.