• Detail firmy

Bosan, s.r.o.

Základní popis

Rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelen na klíč. Přestavíme bytové jádro dle přání klienta. Provádíme návrhy a rekonstrukce bytu, koupelny i návrhy rekonstrukce bytových jader zdarma. Přestavbu koupelny.

Adresa

Foltýnova 998/1
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26948214

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytového jádra a koupelen na klíč.

Přestavíme bytové jádro dle přání klienta. Provádíme návrhy a rekonstrukce bytu, koupelny i návrhy rekonstrukce bytových jader zdarma.

Kontaktní osoba

Ing PETRA VAŠÍKOVÁ - Jednatel

Mobil: 603 523 957
Fax: 541 222 333
E-mail: jlhotak@seznam.cz
WWW: www.bosanbrno.cz
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.