• Detail firmy

BORLAND s.r.o.

Základní popis

Společnost Borland s.r.o. vybavuje vývojáře aplikací a správce dat nástroji pro návrh, tvorbu a provoz aplikací a databází v heterogenních prostředích. Pomáhá zvyšovat produktivitu, snižovat náklady, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj.

Adresa

Provozovna a dodací adresa: Belgická 15
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62907620
DIČ:  CZ62907620
Rok založení:  1994
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Obchodní zastoupení

Embarcadero Technologies a Borland (A Micro Focus Company).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 273 132 190
Fax: +420 226 201 969
E-mail: info@embt.cz
WWW: www.borland.cz
WWW: www.embt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Richard Kubát - Jednatel

David Očadlík

Telefon: +420 226 201 962
Další firmy v oboru

Jaroslav Skoupý

Realizujeme kurzy a školení nových i stávajících řidičů na vysokozdvižné vozíky. Provádíme přezkušování řidičů a vydáváme řidičské průkazy na motorové vysokozdvižné vozíky.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další. Diskrétnost, zodpovědnost a přání klienta na prvním místě jsou samozřejmostí.