• Detail firmy

Bořivoj Šťáva - Podlahářství

Základní popis

Prodáváme a pokládáme vinyl, PVC, marmo, laminát a masiv - plovoucí podlahy, bambus, korek, koberce, renovace parket. Provádíme ahydritové a betonové lité podlahy, montáž izolací, šití podlah, samonivelační stěrky, průmyslové podlahy

Adresa

Fritzova 4258/2
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69654387

Výrobky, činnosti

podlahy, plovoucí podlahy, podlahové krytiny

lité anhydritové podlahy, plovoucí podlahy, podlahové krytiny, koberce, největší prodejna na Moravě.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 221 883
Telefon: +420 567 221 882
E-mail: podlahy.stava@seznam.cz
WWW: www.podlahyzjihlavy.cz

Kontaktní osoba

Bořivoj Šťáva - Jednatel

Mobil: +420 602 138 734

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.