• Detail firmy

Bořivoj Hruška

Základní popis

Zajišťujeme kompletní úklidový servis v kancelářích, firmách či panelových domech. Provádíme praní koberců, mytí oken a ostatní úklidové práce.

Adresa

Jestřabí v Krkonoších-Křížlice 83
514 01 Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63171937
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Zajišťujeme kompletní úklidový servis v kancelářích, firmách či panelových domech. Provádíme praní koberců, mytí oken a ostatní úklidové práce.

Kontaktní údaje

E-mail: milena.fajbikova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bořivoj Hruška - Majitel

Mobil: 724 136 709

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!