• Detail firmy

Bořivoj Grác

Základní popis

Nabídka montáže sádrokartonů, zateplování fasád, pokládky plovoucích podlah a zednických prací.

Adresa

Lutín-Třebčín 120
783 42 Třebčín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61980811

Výrobky, činnosti

Nabídka montáže sádrokartonů, zateplování fasád

Kontaktní údaje

E-mail: grac.borivoj@centrum.cz

Kontaktní osoba

Bořivoj Grác

Mobil: +420 776 078 036
E-mail: grac.borivoj@centrum.cz
WWW: www.gracb.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.