• Detail firmy

Boris Hetmer

Základní popis

Dovážíme a rozvážíme ručně malované keramické hrnky. Nabízíme vtipné dárkové předměty.

Adresa

Lhotka 190
739 47 Lhotka

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46545034

Výrobky, činnosti

Dárkové předměty

Kontaktní údaje

E-mail: borishetmer@seznam.cz
WWW: www.hetmer-boris.cz

Kontaktní osoba

Boris Hetmer - Jednatel

Telefon: 608 878 815
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.