• Detail firmy

BORGIT Consulting s.r.o.

Základní popis

IT outsourcing a vývoj webových aplikací, workflow software, software pro správu a schvalování dokumentů, zaměstnanců i majetku.

Adresa

Revoluční 1082/8
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01428152

Výrobky, činnosti

Webové aplikace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 444 916
WWW: kontakt@borgit.cz
WWW: www.borgit.cz

Kontaktní osoba

Petr Smrtka - Jednatel

Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu