• Detail firmy

Bordado s.r.o.

Základní popis

Prodej a potisk reklamních předmětů. Výběr z velkého sortimentu. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a technologie tisku např. tampónový tisk, sítotisk, laser. Vyšíváme do textilu, vyrábíme nášivky, vlaječky.

Adresa

Brandtova 30
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24814202
DIČ:  CZ24814202
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Laserový tisk a ražba

- laserové značení do kovu, skla, dřeva, kůže... ražba: značení firemních diářů nebo lišt kalendářů, konfernečních desek

Kontaktní údaje

E-mail: info@bordado.cz
WWW: www.shop.bordado.cz
WWW: www.bordado.cz
WWW: www.zuziii.cz

Kontaktní osoba

Bc. Zuzana Gondeková - Jednatel

Mobil: +420 725 548 378
Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.