• Detail firmy

BOON STYL, s.r.o.

Základní popis

Údržba nemovitostí - opravy, rekonstrukce Deratizace, dezinfekce, dezinsekce Výroba nábytku Výroba výšivek a nášivek Prodej: hygienických a čistících prostředků, drogerie, ochranných a pracovních pomůcek, oděvů a obuvi pracovní

Adresa

K Břízkám 474
514 01 Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27492869
DIČ:  CZ27492869

Výrobky, činnosti

Prodej:

hygienických a čistících prostředků, drogerie, ochranných a pracovních pomůcek, oděvů a obuvi pracovní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 038 403
E-mail: info@boonstyl.cz
WWW: www.boonstyl.cz

Kontaktní osoba

Romana Bílková - Jednatel

Telefon: +420 777 655 553
E-mail: info@boonstyl.cz
Další firmy v oboru

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ARTEP

Vyrábíme a prodáváme pracovní oděvy pro většinu běžných profesí, včetně potravinářství, gastronomie a zdravotnictví. Pracovní oděvy vyrábíme také na zakázku, na pracovní oděvy nabízíme i aplikaci loga.