• Detail firmy

BOOKTRANS s.r.o.

Základní popis

Provozujeme kamionovou a dodávkovou dopravu na přepravu knih. Zajišťujeme pronájem reklamních ploch na dodávkových vozidlech.

Adresa

Smetanovo náměstí 222/8
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26879981

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 490 420
Mobil: +420 606 720 625
E-mail: petr.paulus@booktrans.cz
WWW: www.booktrans.cz

Kontaktní osoba

Petr Paulus - Jednatel

Mobil: +420 606 720 625

Petr Michálek - Jednatel

Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.