• Detail firmy

Bontia a.s.

Základní popis

Vyrábíme a tiskneme fotoknihy (novodobá fotoalba) z digitálních fotografií zákazníka. Foto knihu vytvoříte snadno a rychle pomocí našeho softwaru HeySmile Studio a objednáte její tisk online. Fotokniha je také originálním dárkem.

Adresa

Francouzská 454/74
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25752871

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a tiskneme

fotoknihy (novodobá fotoalba)z digitálních fotografií zákazníka.Foto knihu vytvoříte snadno a rychle pomocí našeho softwaru HeySmile Studio

Kontaktní údaje

Mobil: 731 618 601
Fax: 234 094 525

Kontaktní osoba

Milan Sirůček

Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.