• Detail firmy

BONTE intes EU s.r.o

Základní popis

Ekologie a životní prostředí. Technické práce v odpadovém hospodářství Technické práce ve vodním hospodářství Technické práce v oblasti nakládání s chemickými látkami a přípravky Čistírny odpadních vod Sinice Čištění vody

Adresa

Rejskova 11
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28576667
DIČ:  CZ28576667
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Aerobní čistírny odpadních vod

Výroba a prodej aerobních čistíren odpadních vod

Kontaktní údaje

E-mail: bonte@bonte-intes.eu
WWW: bonte-intes.eu/

Kontaktní osoba

Ing. Josef Miklík - Jednatel

Telefon: 603 213 680
E-mail: bonte@bonte-intes.eu
Další firmy v oboru

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.