• Detail firmy

BONO-HS, s.r.o

Základní popis

Dodáváme hotelové vybavení: zámkové systémy, minibary, fény, trezory, televize, kufrboxy, čističe obuvi, hotelovou kosmetiku, koupelnové doplňky, kosmetická zrcátka, osoušeče rukou, dávkovače. Zastupujeme firmy ELITE, KABA-SAFLOK, INDEL B, NORTHMACE.

Adresa

Libušská 2000/270
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26030560

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Dodáváme hotelové vybavení: zámkové systémy, minibary, fény, trezory, televize, kufrboxy, čističe obuvi, hotelovou kosmetiku, koupelnové doplňky, kosm

Kontaktní údaje

E-mail: info@bono-hs.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Chovítek - Majitel

Telefon: +420 241 723 822
E-mail: info@bono-hs.cz
WWW: www.bono-hs.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.