• Detail firmy

BONFLEUR s.r.o.

Základní popis

originální vázané kytice a aranžmá ke všem příležitostem, návrh a vytvoření originálního flora designu interiéru Vašeho domu, bytu, kanceláře, obchodu nebo jiné prodejní plochy, prodej stylových dekoračních doplňků.

Adresa

Prosecká 97/848
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28169166

Výrobky, činnosti

vázané kytice a aranžmá ke všem příležitostem

vázané kytice a aranžmá ke všem příležitostem, návrh a vytvoření originálního flora designu interiéru Vašeho domu, bytu, kanceláře, obchodu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 766 009

Kontaktní osoba

Guljakhon Boltaeva - Majitel

Mobil: +420 776 600 996
E-mail: bonfleur@bonfleur.eu
WWW: www.bonfleur.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.