• Detail firmy

boncard.cz s.r.o.

Základní popis

Dodáváme dárkové poukazy pro firmy (jako benefity pro zaměstnance) i jednotlivce. Dárkové poukazy mohou být použity k nákupů zboží, služeb či zážitků u mnoha významných obchodníků v ČR. Celá nabídka poukazů je k dispozici na www.expresdarek.cz.

Adresa

Stavebníků 1313
562 06 Ústí nad Orlicí

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24795321
DIČ:  CZ24795321
Rok založení:  2011
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dárkové poukazy jako zaměstnanecké benefity

Dárkový poukaz je skvělá odměna pro vaše zaměstnance a vhodný dárek pro vaše obchodní partnery. Nabízíme dárkové poukazy na zboží, služby i zážitky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 513 915
Mobil: +420 777 166 544
E-mail: info@boncard.cz
WWW: www.boncard.cz
WWW: www.expresdarek.cz

Kontaktní osoba

Tom Lindenthal - Jednatel

Mobil: +420 602 303 132
E-mail: tom.lindenthal@boncard.cz

Roman Čáp - Jednatel

E-mail: roman.cap@boncard.cz
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Vladimíra Beránková

Nabízíme velký výběr kvalitních řezaných a hrnkových květin převážně z Holandska. Nejkrásnější růže v okolí! Dále nabízíme - dárky, upomínkové předměty, keramiku, přáníčka, zeminu a různé výrobky dle sezony. Po dohodě zajistíme i rozvoz květin. Připravíme Vám květiny na pohřby, svatby, výročí a akce. Připravíme i "Klobásové květiny" - vážeme kytice z klobás (vhodný dárek pro muže).