• Detail firmy

bomark.cz s.r.o.

Základní popis

Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem klik, madel, kování a doplňků.

Adresa

Milovice 160
691 88 Milovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01527444
DIČ:  CZ01527444

Výrobky, činnosti

Kliky, madla, doplňky

Kontaktní údaje

E-mail: info@klikybomark.cz
WWW: www.klikybomark.cz

Kontaktní osoba

Boris Antoš - Jednatel

Mobil: +42 077 444 496
E-mail: info@klikybomark.cz

Markéta Antošová - Jednatel

Další firmy v oboru

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Hajdalánek s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevěných výrobků, a to zejména dřevěných dětských židlí a stolů, školního nábytku, hraček, dále pak dřevěných dekorativních obalů, čajových krabiček apod. Naší specialitou jsou rostoucí a dětské židle. Dodáváme nábytek pro školy, mateřské školy a školní družiny. Zboží si můžete vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Brně - Václavská 4, vedle prodejny Bandi. Těšíme se na Vás!