• Detail firmy

Boksjan s.r.o.

Základní popis

Nabízíme repliky starého stylového, luxusního nábytku z různých států světa. Proměnte Váš domov na originální a jedinčený se SOB NÁBYTKEM.

Adresa

Žežice 42
400 02 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27325474
DIČ:  CZ27325474

Výrobky, činnosti

Nábytek

Největší dodavatel masivního, dřevěného a zároveň luxusního nábytku v ČR. U nás tento stylový nábytek ovšem pořídíte za bezkonkurenční ceny.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 480 159
E-mail: info@sobnabytek.cz
WWW: www.sobnabytek.cz

Kontaktní osoba

Boksjan Stěpan - Jednatel

Telefon: +420 475 200 876
E-mail: info@sobnabytek.cz

. Herman

Další firmy v oboru

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).