• Detail firmy

BOIA FORWARDING & TRADING, s.r.o.

Základní popis

Firma BOIA je obchodní firma zabývající se nákupem a prodejem termoplastických materiálů a to ve formě drtí, regranulátů a granulátů. Výše uvedená paleta zahrnuje jak "masové plasty", (polyolefiny, styrenové hmoty) tak technické plasty

Adresa

Michnova 1623/5
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62577913
DIČ:  CZ62577913

Výrobky, činnosti

Suroviny pro gumárenský a plastikářský průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 263 310
Mobil: +420 603 747 602
WWW: www.boia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Vichteraj - Jednatel

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.