• Detail firmy

Bohuslav Ulrich

Základní popis

Provádění lakování osobních, nákladních a užitkových vozidel, barevných a ušlechtilých kovů. Nabídka karosářských prací na rovnacím rámu.

Adresa

Jivno 85
373 71 Jivno

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18284591

Výrobky, činnosti

Provádění lakování

Provádění lakování osobních, nákladních a užitkových vozidel, barevných a ušlechtilých kovů. Nabídka karosářských prací na rovnacím rámu.

Kontaktní osoba

Bohuslav Ulrich - Jednatel

Telefon: +420 387 228 548
Mobil: +420 602 183 078
E-mail: ulrich.b@centrum.cz
WWW: www.ulrichautolaky.cz
Další firmy v oboru

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.

AUTOVRAKOVIŠTĚ JH

Autovrakoviště Jindřichův Hradec provádí ekologickou likvidaci vozidel a zajišťuje odvoz autovraků od zákazníka. Nabízíme rovněž prodej nových i starších náhradní dílů a menší servis na auta.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.