• Detail firmy

Bohuslav Richter

Základní popis

Žaluzie, rolety - prodej, montáž

Adresa

Slovanská 1216/8
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74779320

Výrobky, činnosti

Žaluzie, rolety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 948 148
E-mail: bohuslav.richter@seznam.cz
WWW: www.zaluzierichter.wz.cz

Pobočky

BOPAX STAV s.r.o.
Těšínská 288
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

MAWI Marcin Celejewski

Naše společnost byla vytvořena pro naše zákazníky. Nabízíme k prodeji stínící systémy, rolety, římské rolety ze dřeva, hliníkové markýzy a záhybů. Výrobci svobodně si vybírat nejkvalitnější materiály a materiály pro vytvoření správného produktu. Zajišťujeme péči o zákazníka a odborné poradenství při nákupu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Miroslav Drunecký

Zabýváme se zasklíváním lodžií, zábradlí a balkonů systémy Thermalux, Optimi, AluVista či Aluverso. Vyrábíme hliníkové altány, přístřešky a pergoly, realizujeme zimní zahrady a jejich zasklení. Montujeme žaluzie a předokenní rolety. Dodáváme obrazové lišty v mnoha dekorech.