• Detail firmy

Bohuslav Plocek

Základní popis

Firma se zabývá prodejem, projektováním, montáží zařízení vzduchotechniky a měření regulace, výrobou software pro procesní ústředny AMIT. Dále vyrábíme vizualizační software pro operátorské panely Magelis XBT GT od firmy Schneider.

Adresa

Pražská 162
417 63 Žalany

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70202435
DIČ:  CZ5910071717

Výrobky, činnosti

montáží zařízení vzduchotechniky a měření regulace

Firma se zabývá prodejem, projektováním, montáží zařízení vzduchotechniky a měření regulace, výrobou software pro procesní ústředny AMIT.

Kontaktní údaje

E-mail: plocek@vzt-mar.cz
WWW: www.vzt-mar.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Plocek - Majitel

Mobil: +420 603 276 129
E-mail: plocek@vzt-mar.cz
Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.