• Detail firmy

Bohuslav Nozar

Základní popis

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, ozdobných i průmyslových bran včetně automatických pohonů. Nabízíme zámečnické a kovoobráběcí práce.

Adresa

Ostrov-Horní Žďár 23
363 01 Ostrov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49214373

Výrobky, činnosti

zámečnické a kovoobráběcí práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 613 502
Mobil: +420 721 028 544
WWW: www.bonoz-kovovyroba.cz
Další firmy v oboru

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

RTOX, s.r.o.

Věnujeme se zakázkové výrobě převodových segmentů, běžným strojním dílům a další. Dodáváme systémová řešení. Vyrábíme ozubená kola, řemenice, technické plasty, standardní převodové elementy. V nabídce máme trapézové šrouby a matice. Zaměřujeme se na tepelnou a povrchovou úpravu kovů - broušení a leštění, tepelné zpracování nebo chemickou úpravu.