• Detail firmy

Bohuslav Muchka

Základní popis

Provádíme kovářské a zámečnické práce. Nabízíme kovaný nábytek a postele, mříže, brány, svícny i jiné bytové kované doplňky.

Adresa

Staňkov-Vránov 51
345 61 Vránov

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10335421

Výrobky, činnosti

Provádíme kovářské a zámečnické práce.

Provádíme kovářské a zámečnické práce. Nabízíme kovaný nábytek a postele, mříže, brány, svícny i jiné bytové kované doplňky.

Kontaktní údaje

E-mail: kovar@muchka.cz
WWW: www.muchka.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Muchka - Majitel

Mobil: 604 709 796
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.