• Detail firmy

Bohuslav Matys

Základní popis

Provádíme kovovýrobu, svařování. Montujeme konstrukce, brány, vrata i dálkové ovládání, zábradlí z oceli a nerezu, krovy, mříže, schodiště. Klíče a zámky, opravy, servis.

Adresa

Chrustenice 74
267 12 Chrustenice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69472483

Výrobky, činnosti

Provádíme kovovýrobu, svařování

Kontaktní údaje

Mobil: 606 654 283
E-mail: matys.bohuslav@seznam.cz
Další firmy v oboru

SCHWARZ PUMPE s.r.o.

Společnost SCHWARZ PUMPE s.r.o. zajišťuje prodej, montáž, servis a opravy čerpadel. Dodáváme česká i zahraniční čerpadla, např. ISH Olomouc, SIGMA Lutín, KSB s.r.o. Praha, ALLWEILER SRN, Sterling SIHI Austria, BIA ČR, WILO Praha, IVAR CS, K+H Olomouc (čerpadla HCP). Nabízíme také pronájem čerpací techniky.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.