• Detail firmy

Bohuslav Kořínek

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytů, domů a kanceláří. Nabízíme malířské, zednické, úklidové i výškové práce pomocí horolezecké techniky a správu nemovitostí

Adresa

U družstva Práce 925/17
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61826456

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukce

bytů, domů a kanceláří. Nabízíme malířské, zednické, úklidové i výškové práce pomocí horolezecké techniky a správu nemovitostí

Kontaktní údaje

E-mail: bkd@email.cz
WWW: www.bkd.korinek.sweb.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Kořínek - Majitel

Mobil: +420 608 863 686
Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.