• Detail firmy

Bohuslav Kordovský

Základní popis

Hubení štěnic, hlodavců, švábů a dalších škůdců. Deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Rychle, efektivně, profesionálně s osobním přístupem.

Adresa

Kukučínova 1148/4
142 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41840143

Výrobky, činnosti

Deratizace, desinsekce, dezinsekce - hubení škůdců

Hubení štěnic, hlodavců, mravenců, švábů a dalších škůdců.Nabízíme komplexní řešení pro vaše objekty. Zajišťujeme integrovanou ochranu před škůdci.

Kontaktní údaje

E-mail: hubenistenic.kordovsky@seznam.cz
WWW: www.hubenisvabu.cz

Kontaktní osoba

Bohuslav Kordovský - Majitel

Mobil: +420 731 573 893
E-mail: hubenistenic.kordovsky@seznam.cz
Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.