• Detail firmy

Bohuslav Juráček

Základní popis

Výroba nábytku, realizace interiérů, exteriérů a schodišť.

Adresa

Vinohradní 662/42
691 53 Tvrdonice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69679100

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku, realizace interiérů, exteriérů

Výroba nábytku, realizace interiérů, exteriérů a schodišť.

Kontaktní osoba

Bohuslav Juráček - Majitel

Mobil: +420 776 660 078
E-mail: b.juracek@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvijuracek.wz.cz
Další firmy v oboru

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.