• Detail firmy

Bohuš Simandl s.r.o.

Základní popis

Odvoz odpadních vod, fekálií z žump, fekálních jímek, vývoz kalů z čističek, vývoz fekálních kontejnerů a sociálních zařízení ze staveb, vývoz tukových - kuchyňských lapolů, proplachován septiků a jímek. Pro firmy a obyvatele. Dohoda.

Adresa

Livornská 424
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28929578
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odvoz odpadních vod

Odvoz odpadních vod, fekálií z žump, fekálních jímek, vývoz kalů z čističek, vývoz fekálních kontejnerů a sociálních zařízení ze staveb

Kontaktní údaje

Mobil: 602 284 902
E-mail: autodoprava@bohussimandl.cz
WWW: www.bohussimandl.cz

Kontaktní osoba

Bohuš Simandl - Jednatel

Helena Simandlová - Jednatel

Pobočky

Bohuš Simandl
Livornská 424
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.