• Detail firmy

Bohumír Zieger

Základní popis

Nabídka služeb zakázkového truhlářství. Zaměřujeme se na kuchyně, skříně, nábytek a další. Pokládáme i podlahy.

Adresa

Světlov 910/3
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42008891
  • Služby

Kontaktní údaje

WWW: www.truhlarstvi.stbk.cz

Kontaktní osoba

Bohumír Zieger - Majitel

Telefon: +420 728 378 715
E-mail: b.zieger@volny.cz
Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.