• Detail firmy

Bohumila Marková - PENSION GLORIA

Základní popis

Poskytujeme ubytovací služby s možností akcí a školení.

Adresa

Želivského 100/37
466 05 Rýnovice

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15142493
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 734 843 619
E-mail: info@pension-gloria.cz
WWW: www.pension-gloria.cz

Kontaktní osoba

Bohumila Marková - Majitel

Mobil: +420 604 994 425

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.