• Detail firmy

Bohumil Zajíček

Základní popis

Nabízíme kompletní služby v oboru vzduchotechniky, klimatizace, topení, chlazení a větrání. Provádíme montáž, dodávku a servis bytové, kancelářské i průmyslové klimatizace do všech interiérů. Zajistíme servisní služby, záruční, pozáruční servis.

Adresa

Mánesova 768
250 82 Dobročovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12527548

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní služby v oboru vzduchotechniky,

Nabízíme kompletní služby v oboru vzduchotechniky, klimatizace, topení, chlazení a větrání. Provádíme montáž, dodávku a servis bytové,

Kontaktní údaje

Mobil: 777 762 399
E-mail: klimatic@email.cz
WWW: www.klimatic.cz
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

B.S.H. servis s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti montáže, servisu a revizí ventilátorů, požárních klapek a elektrických zařízení. Zajišťujeme havarijní servis elektro NONSTOP.