• Detail firmy

BOHUMIL URBAN s.r.o.

Základní popis

Dodávka služební výstroj pro bezpečnostní agentury a městskou policii. Ochranné oděvy.

Adresa

Sudoměřice u Tábora 149
391 36 Sudoměřice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26095980

Výrobky, činnosti

Ochranné oděvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 252 741
E-mail: urban@securtex.cz
WWW: www.securtex.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Urban - Jednatel

Mobil: +420 777 936 621
Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.