• Detail firmy

Bohumil Ševčík

Základní popis

Pokládka zámkových dlažeb. -pokládka obrub, palisád a svahovek -příprava terénu pro realizaci stavby -jakékoliv terénní úpravy -výstavba plotů -výkopové práce pro sítě apod.

Adresa

Vrbická 2/118
713 00 Ostrava - Heřmanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63729628

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

pokládka zákmkových dlažeb -pokládka obrub, palisád a svahovek -příprava terénu pro realizaci stavby -jakékoliv terénní úpravy -v

Kontaktní údaje

E-mail: Bobekdrobek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Ševčík - Majitel

Mobil: +420 604 977 490
WWW: www.zamkovedlazby.estranky.cz

Jan Malovanik

Telefon: +420 596 613 493
Mobil: +420 604 977 490
Mobil: +420 739 354 399
E-mail: Bobekdrobek@seznam.cz
E-mail: Malovanik@seznam.cz
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.