• Detail firmy

Bohumil Ryška - R&H Stolařství

Základní popis

Dominantní činností firmy R&H Stolařství je zakázková výroba nábytku (výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, pokládání plovoucích podklah, výroba vnitřního i venkovního nábytku - pergoly nebo zahradní materiál, výroba a montáž obložení....

Adresa

Pod Hájkem 64/58
664 91 Alexovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69753679
DIČ:  CZ8003044027

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: bohumil.ryska@volny.cz
WWW: www.rh-stolarstvi.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Ryška - Majitel

Mobil: 606 149 163
Další firmy v oboru

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.