• Detail firmy

Bohumil Poddaný

Základní popis

Obráběčské práce, soustružnické práce, frézařské práce, broušení na kulato, broušení na plocho, CNC obrábění

Adresa

Dřísy 100
277 14 Dřísy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11285648

Výrobky, činnosti

Obráběčské práce, soustružnické práce,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 971 046
Telefon: +420 326 971 395
Mobil: +420 731 175 374
E-mail: poddany@kook-poddany.cz
WWW: www.kook-poddany.cz
Další firmy v oboru

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.