• Detail firmy

Bohumil Jakoubě

Základní popis

Zajišťujeme ofsetový a digitální tisk. Provádíme technické a reklamní fotografie, velkoformátové fotografie a služby DTP.

Adresa

Koberovy 47
468 22 Koberovy

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13933302
DIČ:  CZ440523010

Výrobky, činnosti

Reklamní fotografie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 488 881 891
Mobil: +420 602 224 480
Mobil: +420 724 875 905
E-mail: bohumil@jakoube.cz
WWW: www.jakoube.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Jakoubě - Majitel

Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.