• Detail firmy

Bohumil Beran

Základní popis

Instalatérské práce (vodo - topo - plyn). Dlouhé zkušenosti v oboru spojené s kvalitně odvedenou prací a vzhledem ke konkurenci i nízkou cenou. Kontaktujte mě pro nacenění Vaší zakázky, pak se rozhodnete. Preferované kraje: Olomouc, Brno, Zlín...

Adresa

Sportovní 351
798 26 Nezamyslice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67568271

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní údaje

E-mail: bohumilberan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Beran - Majitel

Mobil: +420 775 777 050
E-mail: bohumilberan@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.