• Detail firmy

Bohenit, s.r.o

Základní popis

Obchodní zastoupení firmy Eternit - Belgie. Dodavatel vláknocementových střešních krytin Alterna, New Stonit, Boronda a fasádních desek Glasal, Multiboard, Sidings a Granitex.

Adresa

Zoubkova 2154/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27442799

Výrobky, činnosti

Střešní krytiny

Obchodní zastoupení firmy Eternit - Belgie. Dodavatel vláknocementových střešních krytin Alterna, New Stonit, Boronda a fasádních desek Glasal, Multib

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 512 787
E-mail: bohenit@bohenit.cz
WWW: www.bohenit.cz

Kontaktní osoba

Dragan Hoxha - Jednatel

Mobil: +420 602 155 123

Loren Hoxha - Jednatel

Další firmy v oboru

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.