• Detail firmy

BOHEMIANCRYSTAL.CZ

Základní popis

Prodej - dekorace - skleničky - vázy - mísy, ...

Adresa

Krušnohorská 229/5
417 01 Dubí

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13324047
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kryštálové skleničky, vázy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 953 959
E-mail: alenadvorakova@centrum.cz
WWW: www.bohemiancrystal.cz

Kontaktní osoba

Alena Dvořáková - Majitel

Mobil: +420 777 953 959
Další firmy v oboru

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.