• Detail firmy

BOHEMIAN VENTURES, spol.s r.o.

Základní popis

V našem portfoliu je kompletní nabídka materiálů pro výuku angličtiny z vydavatelství Pearson, ale i od ostatních velkých světových ELT vydavatelství

Adresa

Dělnická 13
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00676241
DIČ:  CZ00676241
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kancelářská technika, kancelářské potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 712 414
E-mail: kancelar@venturesbooks.com
E-mail: bv@venturesbooks.com
WWW: www.venturesbooks.com

Kontaktní osoba

Iveta Hermann - Jednatel

Michaela Růňová

E-mail: kancelar@venturesbooks.com
Další firmy v oboru

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.