• Detail firmy

BOHEMIA Production, s.r.o.

Základní popis

Zprostředkujeme kompletní vybavení servisních středisek automobilového průmyslu pro značky-VW,BMW,PORSCHE-a jednoúčelové montážní jednotky.Kooperační výroba pro firmu RIETER.Zprostředkování prodeje stavebního materiálu.

Adresa

Liberecká 306
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25484061
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zprostředkování prodeje stavebního materiálu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 720 212
Fax: +420 482 720 213
E-mail: bohemiaprod@volny.cz

Kontaktní osoba

Hana Rozmajzlová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.