• Detail firmy

Bohemia House UK s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje kompletní služby v oblasti vývoje, výroby a servisu elektronických přístrojů podle aktuálních potřeb zákazníků.

Adresa

Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25644611
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- návrh měřících přístrojů, návrh plošných spojů, výroba plošných spojů, osazování plošných spojů, reverzní inženýrství, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 264 364
Fax: +448 701 689 300
E-mail: prg@bohemiahouse.co.uk
WWW: www.bohemiahouse.co.uk
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.