• Detail firmy

Bohemia Globe, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá opravou a rekonstrukcí fasád, půdních vestaveb, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, rekonstrukce plochých střech.

Adresa

Štíbrova 1213/18
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25130188
DIČ:  CZ25130188
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  22
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- montáž střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin. Výroba stavebně truhlářská a tesařská. Izolační práce (kromě hydroizolace). Architektonické a inženýrské činnosti (včetně projektování).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 882 448
Telefon: +420 222 712 488
E-mail: bohemia.globe@poust.cz
E-mail: bohemia.globe@atlas.cz

Kontaktní osoba

Arnošt Gütling - Jednatel

Arnošt Gütling, ml. - Jednatel

Michal Gütling - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.